Kurs Safety S7-1200F, opinie

Kurs Safety S7-1200F, opinie

Zainteresowała mnie automatyka. Na szkołę za późno :) Pomyślałem o szkoleniu stacjonarnym w Katowicach. Polecacie jakieś?

mniszekk

Posty: 5

 
Zerknij na te szkolenia http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/wizualizacja-hmi-podstawowy-tia-portal/. Świetnie pomogły mi uporządkować wiedzę, a przede wszystkim zdobyć doświadczenie. Pracowaliśmy na dobrej klasy sprzęcie. Dzięki ćwiczeniom w końcu zrozumiałem wizualizację. To super kurs dotyczący paneli HMI na poziomie podstawowym. Kursy w Katowicach.

labuh

Posty: 8

 
Zacząłem od kursu podstawowego tia portal. Też miałem już jakąś wiedzę, natomiast chciałem zacząć wszystko od początku. Poza tym w ten sposób skorzystałem z licznej ilości ćwiczeń, jakie jak wiadomo, są niesłychanie istotne.

figo

Posty: 7

 
O widzę, że wątek nie poszedł na marne. Fajnie, że tak sporo osób poleca tu szkolenia. Najniezwyklej jestem usatysfakcjonowany z polecenia kursu zaawansowanego dotyczącego tia portal. Mam cel poszerzyć wiedzę, bowiem na nieszczęście to oprogramowanie jakoś za prędko mignęło mi zajęciach :) Muszę podszkolić się w tym kierunku.

dspk666

Posty: 12

 
Nie trać czasu na kursy online. Takich jest dużo, a one nic nie dają. Najlepszy jest kurs stacjonarny. Masz pewność, że będzie dużo praktyki i nagranie do domu. W każdej chwili możesz wrócić do tematów.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym bardziej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

pawel253 

Posty: 4