strony www w Łodzi, dobra firma ?

strony www w Łodzi, dobra firma ?

Nie wiem czy zlecić projektowanie strony internetowej w Łodzi jednej z firm czy zająć się tym samodzielnie? Jak Wy myślicie? Da się samemu radę to zrobić?

Januszek

Posty: 1

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bowiem przecież dzisiaj ludzie w szczególności korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

Worms

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to projektowaniem stron w Łodzi zajmuje się ta firma https://www.icp.info.pl. Nie wiem, co dokładnie robią, dlatego najlepiej jest się z taką ofertą dokładnie zapoznać.

marcin225

Posty: 26

 
Strona responsywna to podstawa. Tylko taką ofertę wybieramy, bo przecież dzisiaj ludzie głównie korzystają z Internetu na telefonach i strona musi tam dobrze wyglądać.

pawel253

Posty: 3

 
Znajomy zlecał projektowanie strony w Łodzi i nie płacił dużo. On miał stronę główną i chyba trzy podstrony. Muszę do niego napisać to wtedy dam Wam znać, do jakiej firmy w Łodzi warto się zgłosić z nowym zadaniem.

Anno Domini

Posty: 11

 
W teorii wydaje się, iż zaprojektowanie strony internetowej jest proste. Niestety, kiedy zaczynamy się zagłębiać w ten temat to nagle okazuje się, iż to wcale proste nie jest i trzeba mieć mnóstwo wiedzy. Do tego potrzebujemy jeszcze niesłychanie mnóstwo czasu. Mało, kto z nas sobie z tym poradzi nie mając żadnego doświadczenia i wiedzy. Sam program to nie wszystko.

Jasieczek23

Posty: 7

 
Kiedyś korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i byłem zadowolony. Nie wiem tylko czy ta firma nadal funkcjonuje, zatem sprawdzę namiary na nich i dam znać. Mieli do wyboru inne pakiety od podstawowych po VIP, zatem każdy na spokojnie by coś dla siebie mógł dopasować.

miaziol

Posty: 3