Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Dzień dobry.

Czy polecacie karnisze metalowe? Mam wobec nich wątpliwości, ale doszedłem do wniosku, że do ciężkich zasłon mogą okazać się idealnym rozwiązaniem.

Czarek

Posty: 20

 
Hej. Miałem problem ze zbyt dużą ilością światła, a czasami z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc którą zastosowałem. Jest o tyle dobra, że czasami mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

DiD3K

Posty: 17

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeżeli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem usatysfakcjonowany z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało paru rozwiązań, jakie oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę usatysfakcjonowany.

@malpka

Posty: 19

 
Hejka. U coraz większej ilości znajomych w domach zauważyłem dzisiejsze karnisze, których są oni posiadaczami. W sumie pasują one do niezwykle wielu wnętrz, a podczas remontu chyba zarówno sięgnę po takie rozwiązanie. Trzeba iść z duchem czasu i uwzględniać panującą modę.

drogerka

Posty: 15

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, ale się udało.

aliOner

Posty: 11

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, że przytłoczyła mnie ilość propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z jakich mogłem wybierać, niemniej jednak się udało.

Lux-Mark

Posty: 20

 
Witam serdecznie.
Chcąc zyskać estetycznie wyglądające zasłony okienne zdecydowałem się na kupowanie rolet kasetowych. Jestem usatysfakcjonowany z kupna, albowiem moja roleta się nie brudzi, a obecność prowadnic nie wywołuje problemu, nawet gdy okno jest uchylone.

Trafiłem do sklepu, gdzie miałem wybór tego produktu w mnóstwo kolorach.

secret santa

Posty: 15

 
Cześć. W sumie długo nie potrwał w moim wypadku wybór odpowiedniego producenta karniszy. Powiem szczerze, że kierowałem się przede wszystkim opiniami innych użytkowników na temat produktów konkretnych firm. Szybko rozwiałem wątpliwości i dokonałem wyboru.

pracuss33

Posty: 19

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była bardzo mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, ale szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

reserved4u

Posty: 23

 
Hej. Mam dużo wątpliwości, gdy aktualnie dochodzi o wybór rolet kasetowych. Mianowicie zaproponowano mi rolety wykonane z PCV oraz aluminium. Długo wahałem się nad tym, jaka oferta będzie lepsza, lecz chyba już dokonałem ostatecznego wyboru. Aluminium będzie trwalsze.

Julian

Posty: 10