Poszukuję pizzerii w Ostrowcu ?

Poszukuję pizzerii w Ostrowcu ?

Macie jakieś zdanie odnośnie dobrej pizzy z Ostrowca? Gdzie można tanio zamówić i zjeść placka, który naprawdę dobrze smakuje? Piszcie, jestem w mieście od niedawna.

Julian

Posty: 15

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować dobrej pizzy z dobrym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, bowiem sama korzystam.

transerwis

Posty: 25

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

foken

Posty: 14

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, faktycznie wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

ZaNK3R

Posty: 26

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki jakim traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

Pulpit

Posty: 23

 
Nie mam jakoś zdania na temat pizzy i lokali w Ostrowcu. Nie jestem częstym bywalcem knajpek, jak coś to zamawiam jedzenie do domu. Sprawdzę tę pizzerię, skoro ma takie dobre opinie i mówicie, że warto.

MAx_elo

Posty: 23

 
O dobrą pizzerię w Ostrowcu zawsze było trudno. Odkąd poznałam ten lokal, mam wrażenie, że poznałam inny smak placka, jakiego znam przecież od dziecka. Kochani nie zastanawiajcie się u nich można bez obaw zamawiać. A w lokalu jest jak u mamy. Pozdrawiam.

nimert98

Posty: 13

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, iż to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, albowiem mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeżeli chodzi o standard lokalu, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

fruster

Posty: 8

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, iż to całkiem dobry lokal.

Kitas

Posty: 22