wirtualne biuro

wirtualne biuro

Może znajdzie się ktoś tutaj, kto poleci jakieś dobre biuro wirtualne w Warszawie? Pewnie taka opcja zdecydowanie tańsza na początek?

ombre070

Posty: 5

 
Jak czytam, to sam mam chęć podjąć taką decyzję. Nie mogę się zmobilizować do tych wszystkich formalności, a tutaj miałby pomoc ze strony takiego biura wirtualnego.

johny11

Posty: 26

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

21gregorek

Posty: 24

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

ZaNK3R

Posty: 13

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, które najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, bo i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

pieknalala

Posty: 11

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w własnej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości sięgnąć z takiego właśnie outsourcingu, to nie ulega wątpliwości koniecznie trzeba tę szansa uprzednio sprawdzić.

RasiakNorris

Posty: 14

 
W moim przypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem kłopotów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem niezwykle zaspokojony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, iż pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

Bobek1200

Posty: 29

 
Jak już decyzja to byłabym chętna, ale musiałoby to być jakieś naprawdę znane renomowane wirtualne biuro w Warszawie w Śródmieściu. Ciekawa jestem, jaka byłaby cena, gdybym zdecydowała się na taki optymalny pakiet i na przykład dłuższa umowa.

Krzysio

Posty: 25

 
Możecie sprawdzić sobie u nich, ponieważ sam korzystam z tej oferty i jest dobrze. Współpracę chwalę sobie i nie zamierzam jak na razie rezygnować. To wirtualne biuro w Warszawie w śródmieściu dokładnie City Office Twarda 18. Umożliwiają wiele poza stricte adresem dla firmy.

Himu87

Posty: 11

 
Wolałabym nie robić sobie konkurencji ;) dlatego powiem tylko tyle, że wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu jest opcją bardzo korzystną. Od samego początku moja firma była dobrze postrzegana. Jak widać prestiżowy adres ma jednak ogromne znaczenie, choć akurat w tej kwestii mało osób zdaje sobie z tego sprawę.

Ptaszyna

Posty: 5