gadżety z własnym nadrukiem, polecicie ?

gadżety z własnym nadrukiem, polecicie ?

Kupujecie gadżety reklamowe w sklepie internetowym czy szukacie ofert gdzieś w swoim mieście? Potrzebuje gadżetów, ale nie wiem, do kogo się mam zgłosić.

Kruczek23

Posty: 1

 
Jeśli zamówi się gadżety wykonane z lepszych materiałów to cena będzie wyższa. Z drugiej strony wytrzymają o wiele dłużej i klienci będą jakość gadżetów kojarzyć, z jakością tego, co my sprzedajemy czy oferujemy. Czasami opłaca się dopłacić do gadżetów z własnym nadrukiem.

Sagerrak

Posty: 4

 
Nigdy kubków reklamowych nie zamawiałem dla swojej firmy, ale mam ich niesłychanie sporo w kolekcji. Z każdych wakacji kubek mam przywieziony, wobec tego myślę, iż to super gadżet.

Kitas

Posty: 9

 
Zamówiłem sporo tanich gadżetów reklamowych i klienci nie narzekali. Nie zawsze trzeba wydać dużo na jakiś pendrive. Można kupić kubki czy długopisy i klienci też będą zadowoleni. Właśnie, dlatego trzeba wejść na taką ofertę w sklepie i sprawdzić, co przygotowali. Wtedy dopasujemy to, co potrzebne jest naszej firmie do promocji.

Kleooo6

Posty: 13

 
Zamówiłem dużo tanich gadżetów reklamowych i klienci nie narzekali. Nie zawsze trzeba wydać wiele na jakiś pendrive. Można kupić kubki czy długopisy i klienci też będą zadowoleni. Właśnie, zatem trzeba wejść na taką ofertę w sklepie i zbadać, co przygotowali. Wówczas dopasujemy to, co potrzebne jest naszej firmie do promocji.

Rrobo159

Posty: 16

 
Nie da się polecić jednej firmie tych samych gadżetów reklamowych, bo każdy ma różne podejście do tego tematu. Trzeba sobie dopasować wielkość, barwa i różne parametry gadżetów reklamowych, a wówczas będzie to dopasowane.

Mr Frog

Posty: 8

 
Zawsze zamawiamy po kilkaset sztuk smyczy reklamowych i rozchodzą się w krótkim czasie. Jeżeli jeszcze planowane są jakieś targi albo festyn to jeden dzień i smyczy nie ma.

Marti

Posty: 13

 
Duży wybór gadżetów reklamowych dla firm widziałem na https://kubki-reklamowe.org. Nie wiem dokładnie, co oni tam mają, bo sam tego nie zamawiam, ale Wy możecie to sprawdzić.

TomekK

Posty: 3

 
Gadżety reklamowe są zawsze modne. Dzisiaj jest o mnóstwo wiecej możliwości, wobec tego należałoby sobie dopasować gadżety do własnych potrzeb. Kierować się można ceną jakością, kształtem, kolorem i przeznaczeniem. Tych kryteriów, które należałoby wziąć pod spostrzeżenie jest faktycznie niezwykle, ale to niezwykle dużo.

Basia

Posty: 3

 
Szukanie prezentów na każdą okazję to coś, co lubię. Może nie każdy lubi robić zakupy i kupować prezenty, ale ja należę do tych, którzy tylko na to czekają.

@_yyy111

Posty: 3