Sklepy wędkarskie jakie są godne polecenia?

Sklepy wędkarskie jakie są godne polecenia?

Hej, mam pomysł na to lato. Będę łowił... Czekam na odpowiedzi odnośnie sklepu wędkarskiego, gdzie można zaopatrzyć się w sprzęt. Z góry dziękuję.

MaszPlus34

Posty: 15

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

1977catophoby

Posty: 16

 
Ja również poszukuję dobrego sklepu wędkarskiego w Warszawie. Ostatnio robiłem zakupy na http://e-garbus.pl i jestem mile zaskoczony obsługą. Towar markowy.

Damiano

Posty: 15

 
Ja bym nie ryzykował z woblerami. Nie wiadomo, co facet łowi. A może coś z odzieży, książkę, jakiś poradnik też można podarować. To chyba bezpieczniejsze.

klimnny6

Posty: 15

 
A cóż dla ciebie znaczą małe ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz kupić sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Ale jeżeli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim dużo łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

Marioleczka

Posty: 16

 
W sieci masa jest stron z artykułami do wędkowania. Istotne, by sklep wędkarski nie oferował chińszczyzny. Zwracaj spostrzeżenie na marki, które sprzedaje. Życzę powodzenia.

Warszawiak

Posty: 11