Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Jak zarchiwizować stare kasety vhs?

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy niemniej jednak na nieszczęście nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, że obraz na kasecie vhs jest doskonały, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Rafałek34

Posty: 20

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

jirajamgo

Posty: 31

 
Kiedyś trochę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odnaleźć natomiast może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca idealna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Garguł12

Posty: 21

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także warto wydać 15 zł jeżeli się nie mylę.

Lipa08

Posty: 17

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Azazel412

Posty: 28

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

rulsellarly

Posty: 13

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odnalazłeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja lecz nie mam konkretnego rozwiązania.

Bobek1200

Posty: 29

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

marcinmg

Posty: 22