Zamiana SMS na kody rabatowe, gd

Zamiana SMS na kody rabatowe, gd

Co to jest ta cała zamiana środków z konta na punkty. Czy to się opłaca, jest jakaś możliwość skorzystania na takiej transakcji.

Lomartek67

Posty: 15

 
Dopiero w tym miesiącu zarejestrowałam się na tej stronie, ale jak przeliczyłam sobie, to idzie z tego skorzystać. A w mojej sytuacji będą to nawet niemałe kwoty. Po okresie uzbiera mi się na jakiś kupon rabatowy.

nikurtes

Posty: 22

 
Nie szukałam nie wiadomo jakich pieniędzy, zysków, więc opcja mi się spodobała i w moim wypadku bardzo przydają mi się te dodatkowe profity. Zleciłam już kilka razy wypłatę prowizji i zawsze jakiś drobiazg mogłam sobie kupić:):):)

MaszPlus34

Posty: 15

 
Ludzie chcą od razu nie wiadomo jakich kokosów, jakby to miał być ich zarobek a to po prostu okazja, żeby nie oddać operatorom sieci komórkowych swoich pieniędzy tak ot tak. Taką zamianę zaległych środków z konta zlecasz sobie raz w miesiącu. Masz więcej to dobrze, mniej też ci się opłaca. A możliwości jest kilka, proponuję wejść na ich stronkę i samemu ocenić:)

lukasabat

Posty: 21

 
Miałem dość wysoką kwotę zalegających środków na koncie w telefonie. W tym miejscu się zarejestrowałem, nie marząc za wiele http://zamiensms.pl. Niemniej jednak udało mi się pewną część odzyskać, w sumie obliczyłem sobie, że w każdym miesiącu będę mógł mieć wypłatę prowizji, więc nie szukam już dalej.

Jermeri

Posty: 14

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych problemów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze dostałem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to niektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

asulka33

Posty: 14

 
Osobiście mam bzika na punkcie kuponów rabatowych i poszukuję szanse wszędzie, żeby móc je otrzymać. Tu nie zdobywam, tu po prostu zamieniam je za własne własne niewykorzystane środki na koncie w telefonie.

Babeczka

Posty: 15

 
Jak ktoś nie wygaduje tego co musi zasilić to bez wątpienia, że jest to wręcz doskonały sposób na jakąkolwiek korzyść:) Zgłębiłam tę ofertę z kuponami rabato i zarejestrowałam się, bowiem być może kiedyś się przyda. Na dzień dzisiejszy nie, niemniej jednak nigdy nie mów nigdy.

Damiano

Posty: 23

 
No nareszcie jest dobrze, bo nie tracę nerwów, że tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który oferuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, że ich przechytrzyłem.

100%UP

Posty: 8

 
Oczywiście, że się opłaca. Bo zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, że pieniądze, których się w danym okresie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

Oleczka1

Posty: 5