Systemy CRM, parę opinie ?

Systemy CRM, parę opinie ?

Witam.

Podajcie mi proszę najbardziej wydajne i stabilne systemy erp dla księgowości i zarządzaniem finansami. Będę bardzo wdzięczna, obecny nasz system jest niestabilny, a przy tak ważnych danych, nie mogę sobie na to pozwolić.

Kazdyy02

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

m4ddog

Posty: 21

 
Powiem Ci tak, do sprzedaży w jakimkolwiek sklepie czy to sklep internetowy czy stacjonarny większość osób używa programów pod DOSa albo Subiekta o ile mają Windowsa.

Adi666

Posty: 16

 
Poszukaj w Internecie tego co Cię interesuje. Nawet jeśli ktoś wpisze Ci tu kilka nazw to nie jesteś w stanie wybrać jakiegoś bez przeczytania o nim troszkę więcej.

Ja przynajmniej bym tak nie postąpiła!

jirajamgo

Posty: 31

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

Jasioneczek

Posty: 24

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

Kasiulak23

Posty: 17

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

marcinmg

Posty: 22

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

kadajo

Posty: 25

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Rodd

Posty: 31

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

Ptaszek

Posty: 23