Jak wypełnić elektroniczny wniosek urlopowy?

Jak wypełnić elektroniczny wniosek urlopowy?

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które miały już styczność z takim rozwiązaniem.

mniszek

Posty: 14

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma sporo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Poza tym program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Kruk

Posty: 22

 
Nie ulega wątpliwości, że elektroniczny system urlopowy to olbrzymie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Jacuś22

Posty: 19

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

TomekK

Posty: 17

 
Zakładom, które zamierzają zakupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.

Złoty

Posty: 17

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Olbrzymie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

micko

Posty: 16

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niesłychanie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Buła

Posty: 8