czyszczenie dywanów Tuchola, znacie firmę?

czyszczenie dywanów Tuchola, znacie firmę?

Witam. Szukam sprawdzonych usług prania dywanów w Chojnicach. Jeżeli możecie polecić jakąś pralnię, napiszcie. Dziękuję.

Dyduchrr

Posty: 5

 
Mam dzieci, które są alergikami. Nie wyobrażam sobie dywanów bez wyprania w porządnej pralni. Korzystam z usługi czyszczenia dywanów w Chojnicach i mam niezwykle idealne zdanie o skuteczności. Dywan po powrocie z pralni zachowuje świeżość poprzez niezwykle długo i wtedy wystarczy go tylko regularnie odkurzyć.

Yuri20

Posty: 4

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, albowiem nawet jak to jest jakaś doświadczona usługa, to bez tak fachowych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, albowiem tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Yuri20

Posty: 3

 
Zapoznaj się z tymi usługami czyszczenia dywanów w Człuchowie http://www.pralniadywanow.eu. Są mega skuteczną pralnią, a w dodatku niedrogą. Na każde święta oddajemy wykładziny i dywany i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektu.

Marko

Posty: 19

 
Dokładnie tak jest. Bez prania dywanów, z którego korzystam w Tucholi, mój dom byłby nie do życia. Po wypraniu dywan zawsze pachnie i jest świeżutki. Mam dwa duże dywany, które bez czyszczenia w pralni nie wyglądałyby dobrze i nie były bezpieczne dla dzieci.

krusztu

Posty: 15

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

Dzidzidek

Posty: 12

 
Pralnie najlepiej porównać sobie poprzez Internet. Można sprawdzić wtedy metody, których używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, jakie polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

RuFiK

Posty: 9

 
A co z sierścią? Da się jej pozbyć w taki sposób? Poszukuję skutecznego prania dywanów w Człuchowie, natomiast nie mogę a bardzo odszukać żadnych opinii o pralniach, jakie znam. Jak coś wiecie, napiszcie.

Marioleczka

Posty: 3

 
Pranie dywanów to świetna usługa. Ja podobnie nie wyobrażam sobie wyglądu swojego dywanu bez gruntownego czyszczenia. W Człuchowie jest kilka dobrych pralni, do których można zawieźć dywan lub nawet przyjeżdżają do domu, aby go zabrać. Polecam skorzystać, bo naprawdę warto mieć czysto w domu.

Michaś

Posty: 5