Serwis laptopów Lenovo, polecicie firmę ?

Serwis laptopów Lenovo, polecicie firmę ?

Jaki znacie serwis laptopów Dell, który można polecić? Lapka mam nowego, ale potrzebuję parę rzeczy przy nim zrobić. Sam nie dam rady, bo to system jednak :)

Joe

Posty: 4

 
Jeśli potrzebna jest wymiana układu BGA to tylko u tych profesjonalistów https://www.youtube.com/watch?v=VOQQofqBPs8. Nie polecam działać gdzie indziej, to sprawdzony serwis laptopów Dell i innych marek.

Becik45

Posty: 14

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Rzeczywiście dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Kitas

Posty: 13

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i faktycznie skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, iż jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

epaepa33

Posty: 13

 
Ten serwis laptopów Dell nie jest wirtualny. Ma siedzibę. Ale z reguły przesyłasz laptopa kurierem. Znam firmę od lat, bo tylko im ufam. Są skuteczni, obeznani w starych i nowych modelach laptopów. Zawsze umieją poradzić. Na Twoim miejscu, nie szukałabym dalej.

syrena88

Posty: 8

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

limertus

Posty: 16

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

micko

Posty: 16

 
Tanio, bardzo dobrze i szybko. Nie wierzę w takie reklamy. Jak nie masz problemu to każdy serwis laptopów Samsung jest ok :D jak się pojawią to trwoga. Miałem konkretne przeboje i nie do końca ufam serwisom internetowym, wolę oddać lapka na miejscu do naprawy.

mamamaryja

Posty: 16