nauka angielskiego w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

nauka angielskiego w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

Poszukiwany jest lektor angielskiego dla żłobka w Krakowie, który ma odpowiednie uprawnienia i podejście do maluchów.

Jacuś

Posty: 1

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Lux-Mark

Posty: 20

 
Duży wybór lektorów angielskiego dla żłobka w Krakowie można znaleźć na https://happystudents.pl. nasze przedszkole z tej oferty korzysta i wszyscy są zadowoleni. Dzieci bawią się bardzo dobrze, a jednocześnie poznają świat i uczą się czegoś nowego, co w przyszłości na pewno im się przyda.

Fanatyk

Posty: 6

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. W szczególności chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane poprzez dyrekcję, niemniej jednak mogą również być zajęcia organizowane poprzez specjalistów, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

LOOKAS1989

Posty: 19

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

tubbytimmy1

Posty: 22

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie zabawa.

Boss

Posty: 2