idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

idealne tętno bieganie, proszę o pomoc

Chciałbym skorzystać z kalkulatora biegowego, ale nie za bardzo wiem gdzie taki znaleźć. Chce wpisać sobie dowolną ilość kilometrów i dopasować tempo biegu. Znacie jakąś stronę internetową gdzie taki kalkulator będzie dostępny?

Kleooo6

Posty: 2

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Lechu351

Posty: 9

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

david011

Posty: 10

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

figo

Posty: 6

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, zatem należałoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak sporo pracy nas czeka nad sobą.

drillmod

Posty: 25

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Dziadek

Posty: 9

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Niekiedy jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

dobrawka

Posty: 8

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, niemniej jednak określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

proszek

Posty: 9

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Fiflek

Posty: 4